Wenger: "Unitedu svaki puta protiv nas dosude jedanaesterac, već smo se naviknuli"

Josip Tolić • subota, 03.11.2012.

Niti nakon naizgled čiste pobjede Manchester Uniteda nad Arsenalom ne može se izbjeći razgovor o suđenju. Arsene Wenger smatra da je Mike Dean napravio dvije velike greške...

Menadžer Arsenala Arsene Wenger nezadovoljan je suđenjem u derbiju desetog kola Premiershipa, ogledu Manchester Uniteda i Arsenala na Old Traffordu (2:1). Francuz ističe nepostojeći kazneni udarac za domaćina te prestrogo isključenje Wilsherea.

"Uvijek dosude jedanaesterac Unitedu kad igramo protiv njih, već smo se naviknuli na to", komentirao je potez suca Mikea Deana strateg Topnika.

Unitedu je dosuđen kazneni udarac pri rezultatu 1:0, nekoliko minuta prije odlaska na odmor. Ashley Young uputio je centaršut koji je rukom blokirao Santi Cazorla, no dojam je da je Španjolac branio lice i nije imao namjeru igrati loptom. Rooney je "popravio stvar" promašivši s bijele točke.

Drugi sporan trenutak dogodio se u 69. minuti. Wilshere je dobio drugi žuti karton zbog oštrog starta na Patricea Evru. "Drugi žuti izgledao je prestrogo s tribine", dodao je Wenger.

"Mislim da nismo imali sreće, osobito kod jedanaesterca. Imali smo bolje prilike, no sve u svemu, u ovakvoj utakmici pokušavaš ne biti u podređenom položaju kad zaostaješ jedan pogodak", istaknuo je 63-godišnjak dodavši kako mu uopće ne smeta što se bivši Topnik Robin van Persie upisao u strijelce.

• Obrisan korisnik05.11.2012. u 09:57
    ManU je zaštićen u engleskoj kao dinamo u Hr. dok me ovo u Hr ne čudi, jer smo mi k...c od države, ovakve stvari pokazuju da ni 'bajni' zapad nije ništa bolji...jednostavno su uglađeniji lopovi. predsjesnik ManU-a se ne skida uz tamburaše i nema tirade 2X tjedno:)
  • Obrisan korisnik04.11.2012. u 21:56
    ZA united je sve opravdano to svi znamo stoga o tome više nećemo raspravljati,izgubili su protiv chelsea u liga kupu samo zato što nisu dobili pet crveni ili 150 penala :P
  • Obrisan korisnik04.11.2012. u 13:48
    ošlo sve kvragu...
  • Obrisan korisnik04.11.2012. u 08:57
    Pomalo cinična izjava
  • Obrisan korisnik04.11.2012. u 07:51
    pa o čemu vi trabunjate ljudi,trebalo je završiti 5:0,arsenalov prvi udarac na gol je bio u 95 minuti lol