Njemački četvrtoligaš preokrenuo i pobijedio Rijeku

Ante Zovko • nedjelja, 20.01.2013.

Rijeka je s 1:2 izgubila svoju prvu pripremnu utakmicu u Turskoj, od njemačkog četvrtoligaša Goslarera 08 koji je bio u zaostatku poslije prvog poluvremena.

Elvis Scoria koristio je 15 igrača u utakmici igranoj u Beleku, gdje Rijeka odrađuje glavni dio priprema. Neuigrana postava kapitulirala je u posljednjoj minuti.

Novi igrač Kris Jogan zabio je u prvom nastupu za Rijeku u 28. minuti na asistenciju Lukasza Mierzejewskog. Izjednačio je u 58. Golombek, a pobjedu Nijemcima donio je Rustemi u 90. minuti.

Bila je ovo druga pripremna utakmica Rijeke. Prije četiri dana u Italiji pobijedila je Speziju 2:0, a u srijedu će momčad testirati Zürich.

Prijateljska utakmica:
Rijeka - Goslarer 08 1:2 (1:0)

Rijeka: Lisjak, Mierzejewski (od 80' Mujanović), Bagadur, Marić (od 46' Datković), Škarabot, Gabrić (od 66' Miloš), Weitzer (od 66' Klapan), Benjamin, Čulina, Mutombo, Jogan.

• cameosis21.01.2013. u 01:41
    ništa čudno -- njemačka ima oko 30 000 registriranih nogometnih klubova koji se natječu u ligama.
    cameosis
  • Obrisan korisnik20.01.2013. u 23:43
    nk rijeka lol
  • Obrisan korisnik20.01.2013. u 23:40
    Od kad pratim nogomet po cilom svitu i za ovaj njemački klub do sada nikad nisam čuo a gledao sam nogometne utakmice po poljima u Andama, prašini u Africi. Vidim da su u regijonalnoj ligi sjever, čak nisam bio toliko zagrižen kladioničar dok sam ulaga da potražim sriću tamo.
  • Obrisan korisnik20.01.2013. u 23:35
    Nikako iznenađenje Njemački nogomet i u nižim ligama je izuzetno jak a iz svakog poraza može se nešto naučit i zato postoje prijateljske utakmice,zato ovaj poraz nije ništa tragično!