Kerić strijelac u pobjedi Teplica nad praškom Slavijom

Branimir Korać • srijeda, 23.01.2013.

Česi po običaju u zimskoj stanci odigravaju susrete Tipsport lige, a u posljednjem dvoboju Teplice su gostovale u Pragu kod Slavije i slavile su rezultatom 2:0...

Novi krug Tipsport lige donio je dvoboj praške Slavije i Teplica u kojem su uspješniji bili gosti i slavili su 2:0, ali im to nije bilo dovoljno za preuzimanje vodstva na ljestvici.

Pražani su unatoč ovom porazu ostali prvoplasirani s obzirom da su ranije upisali tri pobjede dok je Teplicama ova druga pobjeda bila dovoljna tek za drugo mjesto.

Gosti su bili bolji protivnik i imali nekoliko dobrih prilika uz dva postignuta gola, prvi je stigao na početku, a drugi na samom kraju susreta.

Već u desetoj minuti Teplice su stigle do vodstva nakon što je Vondrašek srušen u domaćem kaznenom udarcu, a Mahmutović bio precizan s bijele točke.

Potvrda pobjede je stigla u 88. minuti kada je Andrej Kerić došao sam pred domaćeg vratara i rutinski poslao loptu u mrežu.

Kerić je u igru ušao u 62. minuti umjesto strijelca prvog pogotka Mahmutovića.