Kerić potvrdio pobjedu Teplica

Branimir Korać • petak, 01.02.2013.

Nogometaši Teplica nastavljaju s odigravanjem pripremnih utakmica, a novi protivnik je bio Usti nad Labem. Teplice su lako slavile s konačnih 2:0...

Nakon završene Tipsport lige, češki klubovi nastavljaju s odigravanjem popriličnog broja prijateljskih utakmica.

Među onima koji su se stvarno naigrali ove zime su i Teplice koje su novu utakmicu odradile u petak kada su upisale novu pobjedu. Usti nad Labem nije bio pretežak protivnik i Teplice su slavile s 2:0.

U ovoj pobjedu članovi najvišeg ranga češkog nogometa u svakom poluvremenu su postigli po jedan pogodak i to je bilo dovoljno za novu pobjedu.

U vodstvo ih je doveo Francis Litsingi koji je stigao u klub sredinom mjeseca, a u 81. minuti pobjedu Teplica je potvrdio hrvatski internacionalac Andrej Kerić.