Ponovno bez pobjede: Vukojevićev Spartak bez pogodaka s Bilićevim Lokomotivom

Borna Rupnik • subota, 16.03.2013.

Lokomotiv iz Moskve ostao je i po treći put zaredom bez ligaškog slavlja. U 90 minuta borbe sa sugrađanima iz Spartaka pobjednika nije bilo, kao ni pogodaka...

Bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić i drugi je put u nastavku ruskog prvenstva propustio pobijediti, a niz bez troboda produžio je na ukupno tri susreta (bez postignutog pogotka), uključujući i poraz od gostiju iz Novgoroda u prosincu prošle godine.

Lokomotive je u prvom proljetnom kolu, prošlog tjedna, izgubio od gradskog rivala Dinama 1:0, a u subotu je ponovno odmjerio snage s Moskovljanima, ovoga puta onih u dresu Spartaka.

Završilo je 0:0, uz veći broj prigoda domaćina, koji je pogađao i okvir gola, pri čemu je hrvatski reprezentativac u sastavu Lokomotiva Vedran Ćorluka dobio svih 90 minuta, dok je vratar Dario Krešić ostao na klupi.

S druge strane, Ognjen Vukojević utakmicu je započeo među pričuvama, a na teren je istrčao u 77. minuti, zamijenivši Spartakovu "devetku", Arija.

Spartak na tablici drži četvrto mjesto s 36 bodova, a Lokomotiv je trenutačno deveti, s četiri boda manje.