Hat-trick Andreja Kramarića za prolaz Lokomotive u Kupu ZNS-a

Maj Gašparac • četvrtak, 21.03.2013.

Hrvatski prvoligaš Lokomotiva slavio je u susretu protiv Poleta iz Svete Klare u petom petog kola kupa Zagrebačkog nogometnog saveza, a prvo ime u ekipi kuba s Kajzerice bio je mladi napadač Andrej Kramarić...

Predvođena najboljim strijelcem MAXtv Prve lige Andrejem Kramarićem, koji je postigao hat-trick, Lokomotiva je rezultatom 3:1 svladala Polet iz Svete Klare u petom kolu kupa Zagrebačkog nogometnog saveza.

Mladi napadač je bio strijelac vodećeg zgoditka u 37. minuti, nedugo kasnije Polet je izjednačio preko Idžana, a Kramarić je s dva gola u nastavku riješio pitanje pobjednika.

Oko 15 minuta u sastavu Lokosa je odigrao i Ivan Peko, koji se oporavio od ozljede.

Lokomotivu u sljedeći četvrtak očekuje utakmica s Interom iz Zaprešića u 25. kolu MAXtv Prve lige.