Renato Kelić strijelac u pobjedi Slovana iz Libereca protiv češkog drugoligaša

Branimir Korać • četvrtak, 27.06.2013.

Slovan iz Libereca je u sklopu priprema za novu sezonu zaigrao protiv momčadi Mas Taborskog i upisao pobjedu 2:1. Strijelac u ovom slavlju prvoligaša protiv drugoligaša bio je i hrvatski internacionalac Renato Kelić...

Česi po običaju odigravaju veliki broj pripremnih utakmica uoči nove sezone, a u jednoj od brojnih provjera Slovan iz Libereca je igrao protiv Mas Taborskog.

Na kraju je slavio rezultatom 2:1, a zasluge za tu pobjedu idu i hrvatskom internacionalcu Renatu Keliću koji je bio među strijelcima.

Kelić je na travnjaku proveo drugih 45 minuta, a u 49. minuti je pogodio za 2:0 nakon što je Rybalka ubacio iz slobodnog udarca, a Kelić nadskočio vratara Mas Taborskog i pogodio mrežu.

Inače Slovan je poveo u 24. minuti kada je Pavelka proigrao Frydeka, a ovaj savršenim dodavanjem u realizaciju izbacio Hadaščoka koji ne griješi.

Nedugo nakon što je Kelić povisio na 2:0, gosti su stigli do smanjenja zaostatka golom Kolara, ali do kraja susreta nisu uspjeli napraviti potpuni preokret.