Dinamo do minimalne pobjede protiv Arsenala, Čop riješio utakmicu

Branimir Korać • ponedjeljak, 01.07.2013.

Nogometaši Dinama odigrali su još jednu prijateljsku utakmicu u Sloveniji, a ovaj put je protivnik bio Arsenal iz Kijeva. Modri su još jednom slavili i to s minimalnih 1:0 pogotkom Duje Čopa u 74. minuti utakmice...

Kijevski Arsenal predstavio se kao čvrsta momčad protiv koje Dinamo nije imao lagan posao. Iako su Modri dominirali najvećim dijelom susreta, tek su u posljednjih 20 minuta riješili pitanje pobjednika.

Pobjedu Dinamu donio je Duje Čop golom u 74. minuti susreta kada je dobro primio dugačku loptu Josipa Šimunića, iskoristio pogrešku obrane Kijevljana i pogodio za pobjedu.

"Nedostaje nam još prave lepršavosti, ali ne smijem biti nezadovoljan s obzirom na sve ono što radimo na treninzima. Šteta zbog Rukavine i Beqiraja. Rukavina je osjetio bolove u vratu i ipak nije mogao igrati dok je Beqiraj zaradio neugodan udarac iznad zgloba i morat će na snimanje", rekao je Kruno Jurčić za Dinamovu stranicu.

Zadovoljan je bio i Duje Čop, strijelac pobjedničkog gola za Modre.

"Sretan sam zbog gola jer je to moj posao, no zadovoljstvo je i zbog naše igre. Odlično djelujemo kao momčad, dobro se krećemo te smo potpuno dominirali i kontrolirali utakmicu."