Sportnet • nedjelja, 14.07.2013.

Novi njemački drugoligaš Fortuna iz Düsseldorfa u prijateljskoj je utakmnici svladala novog francuskog prvoligaša Monaco rezultatom 3:2. Svoj prvijenac u dresu kluba iz Kneževine upisao je kolumbijski napadač Falcao, najskuplja prinova u ljetnom prijelaznom roku.

Jedan od najboljih napadača svijeta, kolumbijski reprezentativac Radamel Falcao postigao je u susretu s Fortunom iz Düsseldorfa svoj prvijenac u dresu Monaca, no nije uspio spasiti svoju novu momčad poraza od njemačkog drugoligaša.

Prijateljsku utakmicu Fortuna je dobila rezultatom 3:2, i to nakon što su dvama pogocima Stefana Reisingera i jednim Gerritta Wegkampa nakon 53 minute igre imali prednost od 3:0.

Monaco je potom napravio nekoliko zamjena, u igru su ušli Falcao, Abidal, Toulalan, Moutinho i Rodriguez i do kraja utakmice francuski je sastav umalo došao do izjednačenja. Rodriguez je pogodio u 56. minuti, a Falcao osam minuta prije kraja.