Biliću nikako krenuti na klupi Bešiktaša, remi i protiv Albanaca

Branimir Korać • petak, 02.08.2013.

Niti nakon dva posljednja, po profilu lakša protivnika, Bešiktaš nema pobjedu pod vodstvom Slavena Bilića. Nakon remija protiv Čukaričkog, uslijedio je i remi protiv albanskog Lacija...

Iako je riječ samo o pripremama i utakmicama u kojima rezultat nije važan, Slaven Bilić ne može biti spokojan. Pod njegovim vodstvom Bešiktaša na pripremama za novu sezonu nije upisao nijednu pobjedu, a bilo je protivnika koji su trebali biti lako apsolvirani po kvaliteti igrača.

U tu kategoriju spadaju posljednja dva protivnika i to Čukarički i Laci. S momčadi iz Beograda Bešiktaš je odigrao mršavih 0:0 dok je protiv Lacija iz Albanije susret završen 2:2.

Tijekom cijelog susreta Bešiktaš je imao inicijativu, ali nije to znao okrunuti pobjedom.

Bilićeva momčad povela je u 39. minuti pogotkom Brazilca Dentinha, imala je veći broj prilika za podizanje prednosti, ali u 67. minuti Albanci su uspjeli poravnati. Nimani je pokrenuo preokret, a dovršio ga je 11 minuta kasnije Kastrati.

I samoj završnici Turci su pritisnuli želeći izbjeći poraz i uspjeli su u 85. minuti preko Hutchinsona izjednačiti na 2:2 i s tim rezultatom završiti utakmicu.

Početak prvenstva je sve bliže i serija remija ne pridonosi baš podizanju samopouzdanja.

• Obrisan korisnik03.08.2013. u 13:56