Čornomorec bez problema do osmine finala Kupa Ukrajine

Branimir Korać • srijeda, 25.09.2013.

Dinamov krvnik iz prvog kola u skupini Europske lige, Čornomorec iz Odese, nije imao nikakvih problema u šesnaestini finala Ukrajinskog kupa. Protivnik mu je bila Energija iz Mikolayiva koja je na svom travnjaku poražena s glatkih 4:0...

Čornomorec nastavlja s vrlo dobrim nastupima ove sezone. Na svim frontama gura jako dobro pa je tako uspješnim nastupima u Europskoj ligi i prvenstvo dodao i onaj u Kupu.

U šesnaestini finala Ukrajinskog kupa gostovao je kod Energije iz Mikolayiva i slavio bez ikakvih problema s visokih 4:0.

Već u prvoj minuti gosti su stigli do prednosti zahvaljujući golu Albanca Elisa Bakaja, a krajem prvog poluvremena Anatoliy Didenko je povisio na 2:0.

U drugom poluvremenu momčad iz Odese bez većih problema je branila prednost, a onda je u završnici susreta s dva gola potopila domaćina. Prvo je u 83. minuti zabio Andriy Slinkin, a onda je Rinar Veleyev postavio konačnih 4:0.