Bilićev Bešiktaš remizirao na gostovanju kod Akhisar

Branimir Korać • subota, 26.10.2013.

Slaven Bilić s Bešiktašom je na gostovanju kod Akhisara osvojio bod i sada za vodećim Fenerbahčeom zaostaje pet bodova. Bešiktaš je gubio 3:1, međutim uspio je u drugom poluvremenu doći do poravnanja...

U posljednja dva kola nogometaši Bešiktaša ostali su bez pobjede i više nisu tako blizu vodećem Fenerbahčeu. Dok je Fenerbahče bilježio pobjede, Bešiktaš je remizirao i sada je razlika između prvog i drugog pet bodova.

U devetom kolu turskog prvenstva momčad Slavena Bilića gostovala je kod Akhisara, vrlo neugodnog sastava koji trenutno drži visoko šesto mjesto. Susret je završen s 3:3.

Već u 18. minuti Sahan je postigao vodeći pogodak za Bešiktaš, ali do kraja prvog dijela Akhisar je napravio preokret i s dva gola Mezenge te jednim Kise poveo s 3:1.

U završnici prvog dijela punog pogodaka Bilićeva momčad je smanjila golom Ozyakupa da bi portugalski reprezentativac Hugo Almeida početkom drugog dijela postavio konačnih 3:3.

• Obrisan korisnik26.10.2013. u 20:47
    Sutra Galata gostuje kod Prosinečkog,mislim da su minimalane šanse da Kayseri ostane neporažen!!