Prosinečki započeo novo razdoblje na klupi Kayserispora gostujućom pobjedom

Branimir Korać • subota, 23.11.2013.

Još od sredine kolovoza i domaćeg dvoboja sa Sivassporom, Kayserispor nije znao za prvenstvenu pobjedu. Na gostovanju kod Rizespora prekinuo je taj negativan niz i slavio s 2:0...

Nagovaranja igrača i čelnika Kayserispora pokazali su se ispravnima. Robert Prosinečki je ostao na klupi, očito se i u reprezentativnoj stanci kvalitetno radilo na podizanju igre, ali i samopouzdanja te je Kayserispor napokon stigao do pobjede.

Na gostovanju kod Rizespora upisao je pobjedu 2:0 i tako prekinuo seriju od čak deset prvenstvenih utakmica bez pobjede.

Dobra vijest za Prosinečkog stigla je i neposredno prije utakmice kada je saznao da će moći od početka računati na svojeg najboljeg prošlosezonskog igrača Brazilca Bobu koji je propustio zbog ozljede cijeli dosadašnji dio sezone.

Gosti su iznimno motivirano ušli u utakmicu i uspjeli su u 28. minuti doći do vodstva. Pogodak je postigao Salih Dursun, a kada je u 68. minuti Marcio Nobre povisio na 2:0, gostima su se osmjehnula sva tri boda.

Nobre je svega tri minute ranije ušao umjesto brazilskog povratnika i odmah se zahvalio Prosinečkom postigavši pogodak.

Do kraja susreta golova nije bilo, Kayserispor je stigao do velika tri boda s kojima se pomaknuo s posljednje pozicije na ljestvici.

• Obrisan korisnik23.11.2013. u 17:42
    otkaz je očito urodio plodom i razbudio igrače!
  • Obrisan korisnik23.11.2013. u 16:49
    Ma očekivano,to je ozbiljan i dobro vođeni klub,bit će Kayseri na kraju opet negdje između petog i osmog-devetog mjesta!!