Branimir Korać • ponedjeljak, 25.11.2013.

Bešiktaš pod vodstvom Slavena Bilića nastavlja s dobrim igrama u turskoj Superligi. Šest utakmica istanbulski klub ne zna za poraz, a u 12. kolu svladao je na svom terenu Konyaspor s 3:1...

Turski mediji u ponedjeljak su objavili kako je Ronaldinho i treći put odbio ponudu Bešiktaša, no i bez njega Bilićeva momčad dobro gura u prvenstvu. Ovog ponedjeljka ugostila je na svom stadionu Konyaspor i slavila s 3:1.

Domaćin je pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu kada je postigao tri pogotka i vrlo brzo završio posao. Strijelci su bili Olcay Sahan, Hugo Almeida i Oguzhan Özyakup i Konyaspor nije uspio napraviti preokret u nastavku susreta.

Gosti su u nastavku susreta pokušali smanjiti zaostatak i vratiti se u utakmicu, no uspjeli su postići samo jedan pogodak. Strijelac je bio već u 49. minuti Selim Ay, no to nije pomoglo Konyasporu da napravi preokret.

Ovom pobjedom Bešiktaš je ponovno stigao na treću poziciju na ljestvicu i novi bodovi će mu puno značiti prije nedjeljnog derbija protiv ove sezone dominantnog Fenerbahčea.