Stipčević solidan u pobjedi Tofasa protiv neugodnog Kolejlilera

Branimir Korać • subota, 07.12.2013.

U devetom kolu turskog prvenstva Tofas je na svom parketu nadigrao momčad Kolejlilera i slavio 89:84. Gosti su dobro krenuli u novu sezonu, imali su dosad svega dva poraza, međutim u Bursi nisu mogli do pobjede...

Deveto kolo turskog prvenstva donijelo je Tofasu našeg Roka Stipčevića neugodnog protivnika u Kolejlileru. Dobra momčad iz Ankare predvođena odličnim Vladimirom Golubovićem igra sjajno ove sezone, međutim u Bursi je ipak poražena.

U zanimljivom dvoboju Tofas je ipak u posljednjoj četvrtini bio mirniji, iskoristio je nadmoć u skoku te je otišao do pobjede koja mu puno znači u zadržavanju priključka s gornjim dijelom ljestvice.

Najbolji kod pobjednika bili su Marcus Denmon sa 16 poena (6/13) i Serhat Cetin s isto toliko poena (5/10), ali i pet asistencija te hrvatski reprezentativac koji je za 24 minute dodao 11 poena (3/5 za dva, 1/3 za tri), sedam asistencija i tri skoka.

Kod gostiju je po običaju briljirao Golubović s 26 poena (10/14) i deset skokova.