Zagreb nadigrao Hrvatski dragovoljac na početku priprema za proljetni dio sezone

Branimir Korać • srijeda, 15.01.2014.

Bivši i aktualni prvoligaši Zagreb i Hrvatski dragovoljac odigrali su pripremnu utakmicu na samom početku priprema za proljetni dio sezone. Uspješniji su bili Pjesnici koji su slavili s glatkih 3:1...

S odigravanjem prijateljskih utakmica na pripremama za nastavak sezone započeli su Zagreb i Hrvatski dragovoljac. Na igralištu u Veslačkoj, slavili su domaćini s 3:1 i tako zadovoljniji mogu u nastavak priprema.

Zagreb nije doživio posebne promjene u odnosu na prvi dio drugoligaške sezone, momčad je napustio samo Kenan Handžić koji je preselio u sarajevski Olimpik te je s već uhodanom momčadi ušao u ovaj susret.

Otvaranje je bilo sjajno za Lokičinu momčad i već u trećoj minuti Zagreb je stigao do vodstva golom Ivana Ljubičića, a na odmor se otišlo s vodstvom Zagreba 2:0 nakon što je Josip Jurendić realizirao kazneni udarac kojeg je izborio Tomislav Barišić.

U drugom poluvremenu Zagreb je vrlo brzo stigao i do trećeg pogotka najavivši visok poraz prvoligaša. Već u 55. minuti Božo Musa je podignuo prednost na 3:0, a sve što su gosti uspjeli napraviti bilo je smanjenje rezultata na konačnih 3:1 zahvaljujući golu Ivana Mršića u samoj završnici susreta.

• Obrisan korisnik15.01.2014. u 21:03
    Priznajem da su mi malo faille te moje pjesnicke duse... pljesk-pljesk za pobjedu.