Sudačka nadoknada kobna za žensku reprezentaciju Hrvatske

Davor Mikulić • subota, 14.06.2014.

Prva utakmica ovih dvaju sastava odigrana je još na samom početku kvalifikacijskog ciklusa u Sinju kada je upisan remi, a u subotu su nogometašice Hrvatske bile blizu ponavljanja tog rezultata...

Izabranice Marije Margarete Damjanović poražene su u Dublinu od domaćina Irske, iako se sve do samog kraja utakmice činilo kako će se po drugi put remizirati s istim protivnikom.

Irkinje su bile puno konkretnija momčad pa je ova pobjeda, možemo reći, i zaslužena. Najopasniji pokušaj za Hrvatsku imala je Kolar kada je u 61. minuti pogodila okvir vrata Bryne.

Držala se Hrvatska, ali ipak nije izdržala pa je za deseti bod svoje reprezentacije O'Sullivan bila precizna u 93. minuti. Hrvatska je tako ostala na četvrtom mjestu s četiri osvojena boda.

Odigran je još jedan susret Skupine 1 u kojem je Slovenija na domaćem terenu upisala poraz 1:2 od Rusije.

Već u četvrtak, 19. lipnja., hrvatska će reprezentacija na noge Slovačkoj.

• cameosis14.06.2014. u 23:41
    uzvratili su hrvatskoj za poraz kada je suker pogodio u 94. minuti (kvalifikacije za ep 2000.).