Branimir Korać • nedjelja, 06.07.2014.

Nogometaši Hajduka još jednom su ostali bez pobjede na pripremama u Sloveniji. Ovaj put poraženi su od Kubana iz Krasnodara koji je slavio s visokih 3:0...

Nakon remija s Domžalama 2:2, Hajduk je treću uzastopnu utakmicu u Sloveniji ostao bez postignutog pogotka. Rabotnički ga je svladao s 2:0, s Metalurgom iz Zaporožja je odigrao 0:0, a sada je poražen od Kubana iz Krasnodara s 3:0.

Rusi su za razliku od Hajduka znali iskoristiti svoje prilike, postigli su tri gola i na kraju puno zadovoljniji napustili stadion u Kranju.

Već u devetoj minuti Rusi su stigli do vodstva. Vratar Belenov ispucao je dugačku loptu koja je došla do Bucura, a ovaj lakoćom pogađa mrežu Kalinića.

Nanizao je Hajduk do kraja prvog dijela podosta prilika, no nijednu nije iskoristio. Najbolju je imao na kraju poluvremena kada je Kouassi rušen u 16 metara, dosuđen je kazneni udarac, a Bradarić puca preko gola.

U drugom dijelu Kuban postiže još dva gola. Prvo u 59. minuti Kubulov prolazi kroz obranu Hajduka i pogađa vratnicu, a u nastavku akcije Danilo glavom u padu zabija za 2:0.

Osam minuta kasnije isti igrač zabija i drugi put, ovaj put nakon odlične dugačke lopte iz prve vara Kalinića.