Dinko Trebotić strijelac u remiju Videotona protiv Jabloneca

Branimir Korać • srijeda, 09.07.2014.

Četvrtoplasirana momčad prošle sezone u mađarskom prvenstvu, Videoton iz Szekesfehervara, remizirao je u pripremnom susretu protiv Jabloneca, a strijelac jedinog pogotka bio je hrvatski internacionalac Dinko Trebotić...

Tri dana prije nego što će na svom stadionu ugostiti momčad PSG-a, Videoton je odigrao prijateljsku utakmicu protiv Jabloneca i remizirao 1:1.

Mađari su bili bolji protivnik, ali nisu to uspjelo i rezultatski potvrditi te su se morali zadovoljiti remijem.

Od prve minute u sastavu Videotona zaigrao je i Dinko Trebotić koji je ovog ljeta preselio iz Lokomotive u Mađarsku i upravo on je doveo Videoton u vodstvo već u četvrtoj minuti udarcem s 15 metara.

U drugom poluvremenu Martin Doležal poravnao je na konačnih 1:1. Trebotić je na travnjaku proveo 66 minuta kada ga je zamijenio Adrian Szekeres koji se vratio s posudbe u Puskas Akademiji.