Mate Delić bez četvrtfinala Challengera u San Marinu

Branimir Korać • četvrtak, 07.08.2014.

Nakon što je Antonio Veić uspio proći još jednu prepreku na Challengeru u San Marinu, isto nije pošlo za rukom i Mati Deliću. Njega je svladao u dva seta sedmi nositelj Filip Krajinović...

Filip Krajinović još jednom je bio koban za Matu Delića. Svladao ga je u drugom kolu Challengera u San Marinu za sat i 17 minuta igre sa 7:6, 6:4.

Bio je to njihov drugi međusobni dvoboj ove godine, prvi je pripao Krajinoviću u kvalifikacijama Wimbledona sa 6:4, 6:2, ovaj je bio ravnopravniji i neizvjesniji, ali ponovno s lošim ishodom za hrvatskog tenisača.

Deliću nije pomoglo niti 16 as servisa, nije se uspio približiti Krajinoviću na reternu i upisao je poraz bez ijedne break prilike. Prvi set odlučio je tie-break, a drugi jedini break u cijelom meču.

Od hrvatskih tenisača u igri je ostao Antonio Veić koji u petak igra četvrtfinalni susret protiv Viktora Troickog.