Branimir Korać • četvrtak, 28.08.2014.

Završeni su susreti play-offa Europske lige, a u jednom od njih Inter je ugostio momčad Stjarnana. U prvom susretu milanski div slavio je s 3:0, a u uzvratu na svom travnjaku već do odmora je vodio 2:0 golovima Matea Kovačića. U drugom dijelu nastavila se serija, a Kovačić je postigao i svoj treći gol...

Susret između Intera i Stjarnana odlučen je već na Islandu, a u Milanu domaćin je tek punio samopouzdanje puneći mrežu gostiju. Sjajnu utakmicu odradio je Mateo Kovačić koji je napokon stigao do prvih pogodaka u Interovom dresu i to ne jednog već čak tri.

Kovačić je u prvom poluvremenu odveo Inter do lijepe prednosti 2:0. prvi pogodak postigao je nakon odbijanca u kaznenom prostoru dok je drugi bio prava majstorija. Oslobodio se nekoliko islandskih braniča, zatim krasno prebacio vratara Ingvara Jonssona.

U drugom poluvremenu domaćin je nastavio puniti mrežu Stjarnana. Odmah na početku drugog dijela Nagatomo je odlično ubacio za Osvalda koji glavom pogađa za 3:0, a u 51. minuti Mateo Kovačić postigao je svoj treći pogodak nakon još jednog dodavanja Nagatoma i to precizno u suprotni kut.

Kovačić je dvije minute kasnije uz ovacije Interovih navijača napustio igru, umjesto njega ušao je Icardi koji je postigao još dva pogotka za konačnih 6:0.

Europska liga, play-off:
Inter - Stjarnan 6:0 (3:0 prva utakmica)

• Obrisan korisnik29.08.2014. u 09:48
    On je falio Interu da prošle godine bude među 3. Ove godine je to sasvim moguće uz pojačanja i ovog Kovu..Lov počinjemo u Torinu.
  • Obrisan korisnik29.08.2014. u 09:31
    drugi gol mu je remek djelo, a treći gol bi moro bar 5-6 puta u sezoni ponovit, nadam se da će ovo bit njegova sezona, da će se dokazat i pretvorit u pravog igrača
  • Obrisan korisnik29.08.2014. u 02:43
    A dobro, činiš mi se puno veći stručnjak od Interovog trenera i uprave kluba koji oko toga "PROSJEČNOG" igrača (koji ne zaboravimo ima 20 godina) slažu okosnicu nove generacije Intera. Ti si se sigurno nazabijao golova puno jačim ekipama od Stjarnana, ali ne daje ti to pravo da osporavaš njegove... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik29.08.2014. u 02:07
    Ljudi pa o čemu vi pričate ako ste vi PROSJEČAN igrač pa vi MORATE zabit jednom Stjarnanu koji je pun poluamaterima....pa nije to priča da je on zabio hat trick jendom Juventusu. Kakve gluposti. Dečko je rupa u obrani....kada sam vidio statistiku sa svjetskog prvenstva mi je pozlilo... ušao u 47... [više na forumu]
  • Obrisan korisnik29.08.2014. u 00:56
    Bravo mali! Nadam se da si sad skinuo sav teret s leđa i da preuzmeš igru Intera u svoje ruke i pokažeš ovima koji te cijelo vrijeme trolaju kakav si igrač i potencijal! SAMO NAPRIJED