Ivan Santini donio pobjedu Kortrijku na gostovanju kod Genta

Mihaela Bradovski • subota, 30.08.2014.

U Belgiji su ovog vikenda na rasporedu susreti šestog kola tamošnjeg prvenstva, a u prvoj utakmici kola Gent je na svom travnjaku poražen od Kortrijka s minimalnih 1:0...

Početak šestog kola belgijskog prvenstva odmah je ponudilo iznenađenje. Gent je na svom stadionu ugostio momčad Kortrijka i upisao poraz 1:0 što je tek drugi poraz Genta i druga pobjeda Kortrijka ove sezone.

Trenutak odluke dogodio se već u desetoj minuti kada je Ivan Santini prevario Gershona i poslao loptu iza leđa domaćeg vratara Selsa.

Već u 24. minuti Gent je bio primoran izvršiti prvu zamjenu igrača kada je igru morao napustiti hrvatski internacionalac Ante Puljić zbog ozljede.

Gosti su sačuvali prednost do kraja susreta, odlično je branio gostujući vratar Keet i gosti su stigli do vrijedna tri boda uz Santinijev nastup kroz svih 90 minuta.