Red Bull Salzburg nije se oporavio od ispadanja protiv Malmöa, iskoristio je to i Sturm

Branimir Korać • subota, 30.08.2014.

Nogometaši Red Bulla iz Salzburga kiksali su na domaćem travnjaku u susretu sedmog kola Bundeslige i po prvi put ove sezone nisu upisali pobjedu u prvenstvu. Iznenadio ga jer Sturm koji je slavio s 3:2...

"Utakmica protiv Malmöa ostavila je traga. Učinili smo sve da napravimo preokret i slavimo, došli smo na 2:2, ali onda primili taj gol na kraju. Naravno da smo razočarani, sada slijedi reprezentativna stanka u kojoj ćemo napuniti baterije za dalje", rekao je nakon susreta trener Red Bulla Adolf Hütter.

Red Bull je u utakmicu ušao sa šest pobjeda u šest kola te gol razlikom 29:1 da bi u 14. minuti zaostajao 2:0. Oba pogotka postigao je Stanković, no domaćin je dao sve od sebe za povratak u susret.

Već početkom drugog dijela u tome je i uspio, prvo je u 36. minuti Kampl smanjio na 2:1 da bi u 55. Soriano vratio Red Bull u igru i poravnao na 2:2.

Iako je domaćin činio sve da dođe do pobjede, Sturm je na kraju slavio i to golom Đuričina u 90. minuti susreta.

U dresu Sturma Tomislav Barbarić ušao je u 95. minuti umjesto dvostrukog strijelca Stankovića.