Kranjčar: "Možemo biti zadovoljni jedino izvučenim bodom"

Sportnet • nedjelja, 21.09.2014.

Utakmica atraktivna za navijače, između QPR-a i Stoke Cityja na Loftus Roadu je završila rezultatom 2:2. Možemo reći da je gostima pobjeda izmakla iz ruke jer je naš Niko Kranjčar prekrasno izvedenim slobodnim udarcem donio Londončanima bod.

Igrač utakmice je bio Peter Crouch koji je prvo glavom asistirao Mameu Dioufu za 1:0 u 11. minuti, a potom i sam pogodio u 51. minuti. Nakon utakmice je rekao: ''Veliko razočaranje nakon boda jer smo vodili cijelu utakmicu i imali puno bolje šanse od domaćina, zbilja veliko razočaranje propuštenim.''

S druge strane naš Niko Kranjčar, koji je spasio Londončane predivno izvedenim slobodnjakom je rekao: "Možemo biti zadovoljni jedino izvučenim bodom, imali smo solidno otvaranje drugog poluvremena, ali je Peter Crouch zabio nakon ubacivanja i morali smo stizati rezultat. Na kraju smo ipak uspjeli.''

Ovo je Kranjčaru bila povratnička utakmica u Barclays Premier ligi, a okrunio ju je prekrasnim i važnim pogotkom. QPR iduće kolo ide na teško gostovanje kod Southamptona ,dok Stoke dočekuje momčad Newcastlea.

Autor: Duje Jurić