Hrvatski nogometni kup, 1/16 finala, 23.09.2014, 15:30 h, Bijelo Brdo, gledatelja: 500
Suci: Igor Križarić (Čakovec), Borut Križarić (Čakovec), Matija Horvat (Varaždin)
Lokomotiva

Rukavina dvostruki strijelac, Lokomotiva rutinski prošla u osminu finala Hrvatskog kupa

Ante Zovko • utorak, 23.09.2014.

U prvoj utakmici šesnaestine finala Hrvatskog nogometnog kupa Lokomotiva je pobijedila BSK iz Bijelog Brda 5:2.

Marko Karanović
49'
22
Igor Simić
69'
25
Tomislav Malenica
76'
Davor Rupnik
27
(do 63')
Tomislav Ivković

Nogometaši Tomislava Ivkovića rutinski su riješili prvi zadatak u Kupu i prošli u osminu finala. Sve dvojbe bile su riješene poslije rpvog poluvremena.

Ante Rukavina postigao je prvi od svoja dva gola već u prvoj minuti, a Musa je udarcem iz daljine povisio vodstvo gostiju.

Pavičić je poentirao za 3:0 na asistenciju Doležala, a Rukavina zaključuje prvo poluvrijeme golom glavom poslije ubacivanja iz kuta.

Nakon što je BSK uspio smanjiti zaostatak, Begonja je opet povisio na plus četiri, da bi BSK s bijele točke došao do svojeg drugog gola.