Sturm lako protiv Kapfenberga, Josip Tadić dvostruki strijelac

Mihaela Bradovski • utorak, 20.01.2015.

Nogometaši Sturma nastavljaju s pripremama za nastavak sezone, a danas im je na rasporedu bila prijateljska utakmica protiv Kapfenberga u kojoj se istaknuo Josip Tadić, a Sturm je visoko slavio s 5:0...

Bivši napadač Osijeka, Dinama, Rijeke i Zadra, Josip Tadić predvodio je Sturm u visokoj pobjedi 5:0 u prijateljskom susretu protiv Kapfenberga.

Austrijski drugoligaš poražen je bez većih problema, a Tadić se upisao među strijelce na početku drugog dijela u 47. minuti te u sudačkoj nadoknadi za konačnih 5:0.

Sturm je u ovom susretu u svakom poluvremenu nastupio s drugom postavom pa je tako Tadić bio među onom koja je postigla ukupno četiri gola dok je Tomislav Barbarić igrao u prvih 45 minuta.

Osim Tadića, pogotke su postigli i Schmerbock, Piesinger i Stanković.

Inače, Tadić je u prvenstvu ove sezone uglavnom ulazio s klupe i nije se upisao među strijelce.