Branimir Korać • srijeda, 21.01.2015.

Bilićev Bešiktaš gostovao je u sklopu četvrtog kola natjecanja u skupinama Turskog kupa kod Demirspora i upisao je pobjedu 4:1. Ovom pobjedom napravio je važan korak prema prolazu u sljedeću rundu...

Nakon što je izgubio kao domaćin od Demirspora 2:1, Bešiktaš nije imao drugog izbora, morao je u gostima svladati Demirspor te se tako bodovno izjednačiti s njim i po mogućnosti slaviti s dovoljnom prednosti da ima bolji omjer.

Momčad Slavena Bilića ispunila je sve te uvjete i zasluženim slavljem 4:1 preskočila Demirspor i zasjela na drugu poziciju.

Abdülkerim Bardakci autogolom je doveo Bešiktaš u vodstvo već u sedmoj minuti, međutim tri minute kasnije Özgürcan Özcan poravnava na 1:1.

Bio je to ujedno i rezultat prvog poluvremena, a kako gosti nikako nisu mogli probiti domaću obranu, Bilić je u igru poslao Dembu Ba i to mu se odmah isplatilo. Ba je u 70. minuti vratio prednost na stranu Bešiktaša, u 77. minuti Atinç Nukan povisio je na 3:1 da bi konačnih 4:1 postavio Cenk Tosun.

U sljedećem kolu Bešiktaš igra protiv Sariyera na domaćem travnjaku.