Sportnet • petak, 06.02.2015.

Saint Etienne i Lens podijelili su bodove u 24. kolu francuske Ligue 1. Utakmica je završila rezultatom 3:3, a drugo poluvrijeme donijelo je odličnu predstavu.

N’Guemo je u 17. minuti zatresao mrežu Rioa i doveo St. Etienne u vodstvo. Ostatak prvog poluvremena nije donijelo veća iznenađenja, momčad Lensa unatoč posjedu lopte od 40 posto nije izvela opasnije akcije, a Van Wolfswinkel imao je na drugoj strani nekoliko prilika da poveća vodstvo domaćina.

Drugih 45 minuta ponudilo je napetu igru i pet pogodaka. Na samom početku drugog poluvremena trener Lensa, Antoine Kombouare odlučio se za promjenu u napadu. Iz igre vadi Coulibalyja, a uvodi Touzghara, što će se kasnije pokazati dobrom odlukom.

U 52. minuti Mollo je imao odličnu priliku za 2:0, ali pucao je pored vratnice. Šest minuta kasnije ipak trese protivničku mrežu i povećava vodstvo domaćina. Slavlje nije dugo trajalo jer već dvije minute kasnije Touzghar puca prema vratima Ruffiera i zabija za 1:2.

Udarac s bijele točke u 69. minuti dovodi do izjednačenja. Touzghar je opet precizan, a suigrač Chavarria dovodi Lens u vodstvo u 77. minuti. Domaćini se ne mire s rezultatom i pet minuta kasnije Erding pogađa za 3:3.

U sljedećem, 25. kolu francuske Prve lige susrest će se Lens i Evian TG, 14. veljače, a dan kasnije na rasporedu je utakmica između Bordeauxa i St. Etienna.