Branimir Korać • nedjelja, 08.02.2015.

U 23. kolu grčkog prvenstva Panathinaikos je svladao na svom stadionu momčad Panetolikosa zahvaljujući pogotku Mladena Petrića. Na ruku Petrićevoj momčadi išao je i rezultat iz derbija između PAOK-a i Olympiakosa...

Panathinaikos je nakon 23. kola grčkog prvenstva druga momčad na ljestvici, a vodeći Olympiakos i nije tako nedostižan. Razlika iznosi šest bodova što nije nenadoknadivo unatoč snazi Olympiakosa.

Drugo mjesto Panathinaikosu donio je pogodak Mladena Petrića u 67. minuti iz gužve čime je PAO svladao Panetolikos s minimalnih 1:0.

Hrvatski trio u atenskom divu Pranjić - Petrić - Schildenfeld odradio je svih 90 minuta.

Inače, u središtu pozornosti u ovom kolu bio je derbi između PAOK-a i Olympiakosa, a ujednačen dvoboj završio je s uobičajeno puno kartona, ali bez pogodaka.

Olympiakos je tako prekinuo seriju pobjeda, a PAOK seriju poraza, no Solunjanima je ovaj remi donio pad na ljestvici za jedno mjesto i s ovakvim rezultatom najzadovoljniji su u zelenom dijelu Atene.