Tri zadnja gema bez izgubljenog poena: Borna Ćorić preokretom u drugom setu do drugog kola

Borna Rupnik • ponedjeljak, 16.02.2015.

U susretu prvog kola ATP turnira u Marseilleu, mladi Borna Ćorić susreo se s Uzbekistancem Denisom Istominom.

Hrvatski je tenisač u glavni turnir ušao s pozivnicom, a uvelike ju je opravdao već u prvom kolu, pobjedom nad 65. igračem seta, Denisom Istominom, u dva seta.

Prvi je dobio jednim oduzetim servisom, pri rezultatu 4:4. Ćorić je iskoristio jedinu break loptu na obje strane u cijelom setu.

U drugom je setu uzbekistanski predstavnik poveo 3:1, ali mladi je Hrvat uspio uzvratiti, izjednačiti, te poslije 4:5 osvojiti tri gema zaredom za pobjedu - a u sva tri nije izgubio niti jedan jedini poen.

Drugo kolo Ćoriću donosi boljeg iz susreta petog nositelja Simona protiv kvalifikanta Herberta.