Borna Rupnik • ponedjeljak, 18.05.2015.

Domaćim porazom od Konyaspora, Bešiktaš Slavena Bilića izgubio je i teoretske šanse za osvajanje naslova prvaka Turske.

Nakon dva uzastopna kiksa, neriješenih 1:1 s Gaziantepsporom i Akhisarom, momčad Bešiktaša izgubila je kod kuće od Konyaspora 1:0, što znači da više ne može sustići prvoplasirani Galatasaray.

"Nula" je na semaforu stajala sve do 80. minute, kada je Torje postigao jedini pogodak na utakmici, izravno iz kuta. Za Konyaspor je od 88. minute igrao Elvis Kokalović.

Do kraja turskog prvenstva još su dva kola, a u sljedećoj utakmici Bešiktaš odlazi na noge upravo vodećem Galatasarayju. Galatasaray ima 73 boda, a jedina mu je prijetnja ostao Fenerbahče na 70 bodova. Bešiktaš ima 66.

Galatasaray je u subotu svladao Genclerbirligi 1:0 golom Sneijdera sredinom drugog poluvremena, no pod posebnim se povećalom našla reakcija gostujućeg vratara u tom trenutku.

• Zdren19.05.2015. u 08:28
    hahah, uopće pa nije sumnjivo :D
    Zdren
  • Obrisan korisnik18.05.2015. u 23:33
    Smiješni golovi i jedan i drugi. Definitivno namještene utakmice. Biži Biliću od tamo.
  • Hrvoje199018.05.2015. u 22:06
    E jebi ga Nane... Doša u Rim a nisi vidija Papu... Nevjerojatan pad zadnja tri kola...