Nikola Mektić u dva tijesna seta poražen od Indijca u Eskisehiru

Mihaela Bradovski • utorak, 19.05.2015.

Hrvatski tenisač Nikola Mektić u dva seta poražen je u prvom kolu Challengera u Eskisehiru. 196. igrač svijeta odnio je pobjedu u dva tijesna seta s po 7:5...

Četvrti nositelj Challengera u Eskisehiru Indijac Saketh Myneni za sat i 40 minuta igre svladao je u prvom kolu Nikolu Mektića s dva puta po 7:5.

Indijac je u susret ušao kao blagi favorit, imao je iza sebe prošlotjedno polufinale Challengera u Samarkandu te je na kraju odnio tijesnu pobjedu iako je Mektić imao svoje prilike.

Hrvatski tenisač u drugom setu imao je break prednosti i servirao je za drugi set, međutim dozvolio je Indijcu na se vrati i na kraju napravi preokret koji mu je donio pobjedu u dva seta.

Inače, Turska očito odgovara Myneniju koji je ove godine već igrao polufinale na Challengeru u Batmanu gdje ga je zaustavio Dudi Sela.