Borna Rupnik • ponedjeljak, 01.06.2015.

U zadnjem kolu Bugarskog prvenstva, Tonći Kukoč postigao je vodeći pogodak svoje momčadi u pobjedi protiv Liteksa iz Loveča.

CSKA iz Sofije završio je na petom mjestu ligaškog poretka, dva boda iza sastava iz Loveča, koji je uspio nadjačati rezultatom 3:1 u posljednjoj ovosezonskoj prvenstvenoj utakmici.

Igrala se 34. minuta kada je 24-godišnji Tonći Kukoč, bivši igrač Hajduka, vrlo lijepim pogotkom vanjskim dijelom kopačke postigao prvi gol na utakmici.

Početkom nastavka drugi pogodak za CSKA postigao Marković, rezultatsku je neizvjesnost potom vratio Johnsen, da bi u prvom sljedećem napadu, u 76. minuti, Galčev riješio sve dileme i postavio konačni rezultat.

Kukoču je to bio drugi pogodak sezone, a skupio je ukupno 22 nastupa te svom učinku dodao i dvije asistencije.