Branimir Korać • četvrtak, 25.06.2015.

U 15. kolu kineskog prvenstva Jiangsu je na svom travnjaku bio bolji od Shanghaija Shenhue s 3:2, a obol u ovoj pobjedi dao je i bivši veznjak Dinama Sammir...

U teškim uvjetima na natopljenom travnjaku, Jiangsu je ubilježio tri boda protiv Shanghaija. Mogao je do pobjede doći znatno lakše, imao je 2:0 i kazneni udarac, a na kraju je izvlačio bodove.

Sammir je u domaćem sastavu krenuo od prve minute i u sedmoj minuti doveo je Jiangsu u vodstvo. Nakon lijepog dodavanja Escudera došao je pred gostujućeg vratara i zabio za 1:0.

Četiri minute kasnije iz slične akcije na 2:0 podiže Wu Xi, a Sammir je u 25. minuti imao priliku postići novi pogodak. Međutim kazneni udarac izveo je loše i vratar Qiu ga je obranio.

Umjesto 3:0 za domaćina, nakon deset minuta igre u drugom dijelu bilo je 2:2 pogocima Tima Cahilla i Wanga Yuna. Ipak domaćin je stigao do sva tri boda zahvaljujući golu Kjartanssona 15 minuta prije kraja.