Ivan Santini i Davor Kukec strijelci u pobjedama svojih momčadi

Branimir Korać • četvrtak, 02.07.2015.

Nogometaši Standarda iz Liegea i Ostrave upisali su u srijedu pobjede u prijateljskim susretima, a među strijelcima su bili i hrvatski internacionalci Ivan Santini i Davor Kukec...

Standard iz Liegea i Ostrava nastavili su s pripremama pobjedama protiv belgijskog niželigaša Tilleura i austrijskog Wiener Neustadta.

Standard je bio vrlo uvjerljiv, slavio je s čak 8:0 uz po četiri postignuta pogotka u svakom poluvremenu.među strijelcima je bio i hrvatski internacionalac Ivan Santini koji je postavio konačan rezultat prvog dijela.

Santini je odigrao prvo poluvrijeme, a pogodak za 4:0 postigao je u 27. minuti susreta. Osim njega u prvom poluvremenu zabijali su i Mmaee, De Sart i Legaer, u drugom poluvremenu hat-trick postigao je Geoffrey Mujangi Bia, a konačnih 8:0 postavio je Jaadi.

Teži ispit imao je Banik iz Ostrave koji je igrao protiv Wiener Neustadta i slavio s 2:1.

Vodstvo Česima donio je Davor Kukec u 145. minuti da bi Takougnadi krajem prvog poluvremena poravnao na 1:1. Pobjedu Ostravi osigurao je Helešic u zadnjih deset minuta.