Sandru Gotalu trebalo devet minuta za prvi pogodak u dresu St. Gallena

Branimir Korać • subota, 04.07.2015.

Prošlosezonski igrač Hajduka Sandro Gotal debitirao je u dresu St. Gallena i za svega devet minuta svojeg prvog nastupa u dresu švicarskog kluba, stigao je do pogotka...

Sandro Gotal jedan je od igrača na koje u Hajduku nisu računali za sljedeću sezonu, a nije trebalo dugo čekati da pronađe angažman. Vrlo brzo je pronašao angažman u Švicarskoj i stavio potpis na ugovor sa St. Gallenom.

Gotal je već odigrao i prvu utakmicu u dresu St. Gallena i to u pobjedu protiv austrijskog Altacha koji je svladan rezultatom 3:1.

Već u devetoj minuti Gotal je doveo svoju momčad u vodstvo i s tih 1:0 otišlo se na poluvrijeme da bi u drugom dijelu Eisenring i Scherrer povisili na 3:0, Konačnih 3:1 u sudačkoj nadoknadi postavio je Salomon.