Ante Pavić iznenadio Lukea Savillea i ušao u glavni ždrijeb Newporta

Hrvoje Ožanić • ponedjeljak, 13.07.2015.

U zadnjem kolu kvalifikacija ATP-a u Newportu Ante Pavić nadjačao je Lukea Savillea pobjedom u dva seta.

Hrvatski tenisač Ante Pavić pobijedio je rezultatom 6:3, 6:4 Lukea Savillea te će se naći u ždrijebu glavnog turnira u američkom Newportu.

U prvom setu Ogulinac je napravio break u drugom gemu te do kraja prve dionice nije (iz)gubio servis. Slijedom toga, prvi set je pripao Paviću sa 6:3.

U sljedećem setu obojica igrača uspješno su branila svoje servise do devetog gema. Tada Hrvat uzima konce u svoje ruke te radi break pa potom uspješno servira u idućem gemu i iskorištava treću meč loptu koja je bila dostatna za konačnu pobjedu.