Antonio Jakoliš donio pobjedu Cluju za približavanje nuli, dva gola Jazvića

Branimir Korać • nedjelja, 19.07.2015.

Nogometaši Cluja u drugom kolu rumunjskog prvenstva igrali su protiv Polija Timisoare i upisali pobjedu, a strijelac je bio Antonio Jakoliš...

Cluj je u novu sezonu rumunjskog prvenstva ušao sa šest bodova minusa, ali već nakon dva odigrana kola približio se nuli u nalazi se na minus dva boda.

U prvom kolu gostovao je kod Viitorula i remizirao 2:2, a danas je na svom stadionu ugostio Poli Timisoaru i ubilježio pobjedu 1:0.

Domaćin je slavio zahvaljujući pogotku bivšeg igrača Šibenika i Hajduka Antonija Jakoliša koji je pobjedu svojoj momčadi donio pogotkom u 56. minuti, 15 minuta prije nego što je zamijenjen.

U sljedećem kolu Cluj gostuje kod Steaue i na teškom gostovanju pokušat će se vratiti u bodovni plus.

Targu Mures je upisao pobjedu kod Astre s čak 5:1, a odličnu utakmicu odigrao je Filip Jazvić koji je postigao dva pogotka.