Branimir Korać • nedjelja, 09.08.2015.

U drugom dijelu današnjeg programa u DFB Pokalu, Bayern je gostovao kod niželigaša Nöttingena i nije dozvolio nikakvo iznenađenje...

Nastup u DFB Pokalu Bayern je počeo gostovanjem kod niželigaša Nöttingena kojeg je očekivano svladao. Domaćin će biti zadovoljan činjenicom da je izbjegao težak poraz, odigrao dobru utakmicu i postigao pogodak protiv najbolje njemačke momčadi. Sva četiri gola postignuta su u prvih pola sata. Prvo je Arturo Vidal iz kaznenog udarca stigao do svojeg prvog gola u dresu Bayerna, a onda je domaćin uspio poravnati u 16. minuti. No kratko je trajalo slavlje, već u sljedećem napadu Mario Götze vraća prednost na stranu Bavaraca da bi Robert Lewandowski u 26. minuti postavio konačnih 3:1.

Jednostavnu zadaću imao je Heidenheim koji je gostovao kod Pirmasensa i slavio s 4:1 uz dva gola Leipertza te po jedan Hallorana i Morabita. Fortuna je u gostima izdržala s igračem manje od 83. minute, nije primila pogodak niti u produžecima i onda je slavila nakon jedanaesteraca.

Dalje je prošao i Paderborn koji je u gostima s 2:1 odnio pobjedu protiv Lübecka preokretom u drugom poluvremenu. Domaćin je vodio na odmoru golom Richtera, ali nije izdržao.

Iznenađenje je priredio Unterhaching pobjedom 2.1 protiv Ingolstadta. Markus Einsiedler bio je dvostruki strijelac, a Moritz Hartmann tek je smanjio zaostatak u završnici.