Hajdukov protivnik u Europskoj ligi bez pobjede protiv Jurendićeve Dukle

Branimir Korać • ponedjeljak, 10.08.2015.

Hajduk u play-offu Europske lige igra protiv Slovana iz Libereca koji je upravo ovog ponedjeljka igrao svoju utakmicu trećeg kola češkog prvenstva...

Josip Jurendić s praškom Duklom gostovao je u trećem prvenstvenom kolu kod Slovana iz Libereca i odnio bod remiziravši 1:1.

Slovan je ušao u susret kao favorit, međutim nije to naplatio i igrom te su gosti stigli do boda, a domaćin može žaliti za propuštenom prilikom.

U posljednjim trenucima prvog dijela Slovan je stigao do vodstva preko Josefa Surala i držao je prednost sve do 63. minute kada Dukla poravnava golom iz kaznenog udarca Tomaša Bergera.

Deset minuta prije kraja susreta Sural je promašio kazneni udarac koji je Slovanu mogao donijeti pobjedu.

Jurendić je odigrao svih 90 minuta za goste kojima je ovo četvrti bod ove sezone dok je Liberec upisao bod više i trenutno je peti na ljestvici. U sljedećem kolu čeka ga gostovanje kod Jabloneca.