Borna Rupnik • srijeda, 12.08.2015.

Bivši član zagrebačkog Dinama, Argentinac Luis Ibanez, odigrao je glavnu ulogu u preokretu Crvene zvezde protiv Čukaričkog.

U petom kolu prvenstva Srbije, Crvena zvezda ugostila je Čukarički, koji je i poveo golom Srnića u 18. minuti dvoboja.

Taj je rezultat stajao na semaforu sve do 55. minute, kada je Luis Ibanez izjednačio iz slobodnog udarca, da bi u završnih desetak minuta pogodio za vodstvo svog novog kluba iz kaznenog udarca te asistirao Kataiju za konačnih 3:1.

Na tablici vodi Javor s 12 bodova, a slijede Crvena zvezda s 11 te Partizan (s utakmicom manje) i Borac s devet bodova.

• Obrisan korisnik13.08.2015. u 00:28
    ide zvezda iz 2 u 1 i 1 u 2 ove sezone :D lucho postao prvi igrač superlige. to dovoljno govori...