Branimir Korać • nedjelja, 16.08.2015.

U susretu četvrtog kola belgijskog prvenstva Oostende je na svom travnjaku ugostio Anderlecht, svladao ga s 3:1 i zasjeo na vrh ljestvice...

Četvrto kolo belgijskog prvenstva donijelo je dvoboj između Oostendea i Anderlechta u koji su gosti iz Bruxellesa ušli kao favoriti, međutim nisu uspjeli doći do bodova.

Domaći Oostende slavio je s 3:1 i tako neočekivano nakon četvrtog prvenstvenog kola zauzima vodeću poziciju na ljestvici, a osim njega jedino je još Gent neporažen.

Protiv Anderlechta je poveo u trećoj minuti pogotkom reprezentativca Zimbabvea Knowledgea Musone, a Anderlecht se uspio vratiti u 48. minuti zahvaljujući autogolu Antonija Milića.

Ipak, u nastavku susreta Cyriac Gohi Bi i Musona postižu nove pogotke za domaćina i donose mu pobjedu.