Pet trica Stipčevića u visokoj pobjedi protiv skromnog Pesara

Branimir Korać • ponedjeljak, 23.11.2015.

Sassari je u susretu petog kola talijanskog prvenstva ugostio momčad Pesara i u napadački dobroj večeri upisao visoku pobjedu 106:80 uz čak 17 ubačenih trica...

Dok Euroliga zasad Sassariju donosi manje-više frustracije, u talijanskom prvenstvu momčad za koju nastupa Rok Stipčević uredno odrađuje posao.

U osmom kolu ugostio je skromni Pesaro i visoko ga svladao sa 106:80. Šuterski domaćin je bio iznimno raspoložen, za tricu je šutirao čak 17/33, a tome je dodao i odličan šut za dva poena 18/24.

Pesaro je izdržao desetak minuta, a nakon toga je krenula serija domaćina koji se sa svakom minutom polako odvajao te je mirno zaključio posao.

Najefikasniji bio je David Logan s 21 poenom (5/6, trica 5/5) dok je Rok Stipčević za 22 minute dodao 19 poena (0/1 za dva, 5/8 za tri).

Ovo je Sassariju peta prvenstvena pobjeda, a u sljedećem kolu čeka ga gostovanje kod Capo d'Orlanda.