Saint-Raphaël 24:24 Chambéry
Chambéry

Obrvanov Chambery neporažen na gostovanju kod PSG-ovog prvog pratitelja

Branimir Korać • četvrtak, 03.12.2015.

Posljednji susret 12. kola francuskog rukometnog prvenstva donio je dvoboj između St. Raphaela i Chamberyja, momčadi koje su u igri za visoki plasman, a utakmica je završena bez pobjednika 24:24...

Teško gostovanje bilo je pred Obrvanovim Chamberyjem, međutim s njega se vraća neporažen. U zanimljivom dvoboju odigrao je 24:24, a iako nije uspio slaviti, St. Raphael je ovim bodom iskoristio novi kiks Montpelliera i zasjeo je na drugo mjesto na ljestvici.

Očekivano, obje momčadi postavile su se čvrsto, obrane su odigrale važnu ulogu i većih odvajanja nije bilo.

Tek u prvom poluvremenu i na početku drugog, St. Raphael je u dva navrata otišao na tri gola prednosti, međutim oba puta gosti su se brzo vratili.

U samoj završnici igralo se dugo gol na gol i obje momčadi mogle su do pobjede. Međutim u zadnje dvije minute pogodaka nije bilo i susret je završen rezultatom 24:24.

U domaćem sastavu odličan je bio Mihai Popescu s 19 obrana, a po pet golova postigli su Arnor Atlason i Aurelien Abily. Kod Chamberyja Jerko Matulić nije konkurirao za nastup, po pet golova postigli su Melvyn Richardson i Cedric Paty dok je Damir Bičanić postigao dva pogotka.