Branimir Korać • srijeda, 20.01.2016.

Ciprani imaju na rasporedu susrete osmine finala Kupa, a bivši napadač Osijeka i Hajduka Anton Maglica u pobjedi Apollona protiv Ermisa postigao je pogodak...

Nakon što se u Hajduku nije naigrao u prvom dijelu sezone, Anton Maglica iskoristio je priliku za promjenu sredine i u dogovoru s klubom preselio u redove Apollona.

Na Cipru je dočekan s velikim očekivanjima, a prvi pogodak u dresu svojeg novog kluba postigao je u prvoj utakmici osmine finala Kupa protiv Ermisa.

Apollon je odnio pobjedu 3:1, a Maglica je načeo mrežu gostiju pogotkom u 24. minuti susreta kada je odlično utrčao nakon ubačaja iz prekida i glavom iz blizine poslao loptu u mrežu.

U 63. minuti Apollon je poveo s 2:0 preko ciparskog reprezentativca Georgiosa Kolokoudiasa da bi nadu gostima pružio ganski napadač Chris Dickson smanjivši na 2:1.

U završnici je Brazilac slavnog prezimena Thuram postavio konačnih 3:1.