Branimir Korać • subota, 16.04.2016.

Moskovski derbi između Lokomotiva i CSKA završen je neodlučeno 1:1. Strijelac jedinog pogotka za Lokomotiv bio je hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka...

Velika borba za naslov prvaka Rusije nastavlja se, a moskovski CSKA zadržao je vodeću poziciju nakon što je u derbiju protiv Lokomotiva odigrao 1:1. Lokomotiv je propustio priliku uzeti sva tri boda i zasjesti na vodeću poziciju.

U više borbenom nego kvalitetnom dvoboju Lokomotiv je imao prednost do same završnice susreta kada je CSKA uspio doći do poravnanja i boda.

Domaćin je do vodstva došao u 22. minuti kada je iz kornera ubacio Samedov, Vedran Ćorluka bio je najbrži na lopti i nogom ju je iz prve poslao u mrežu "kroz" Akinfejeva.

CSKA je ipak uzeo bod u samoj završnici susreta kada je u 84. minuti Nigerijac Aaron Olanare poravnao na konačnih 1:1.

U sljedećem kolu CSKA čeka novi gradski derbi protiv Dinama dok će Lokomotiv putovati u goste kod Amkara u Perm.