Menadžer Rangersa: "Niko je bio dobar iako je u zadnjih 15 umor prevladao"

Branimir Korać • utorak, 26.07.2016.

Niko Kranjčar odigrao je vrlo dobru utakmicu u Betfred Cupu protiv Stanraera i pomogao Rangersima da dođu do pobjede 3:0. Nastup je začinio lijepim pogotkom za konačan ishod...

Rangersi su i dalje stopostotni u Betfred Cupu i još uvijek nisu primili niti jedan pogodak. Četvrtu pobjedu ostvarili su protiv Stanraera koji je na Ibroxu poražen s 3:0.

Među boljim pojedincima kod domaćina bio je bivši hrvatski reprezentativac Niko Kranjčar koji je upisao i svoj prvi pogodak u Škotskoj.

"Niko je bio dobar. Odradio je svih 90 minuta iako je oko 75 minute već bio umoran", komentirao je menadžer Rangersa Chris Warburton.

Kranjčar je osjetio i čvrste škotske startove, u jednom dvoboju žestoko ga je pomeo Ryan Thomson, ali bez posljedica.

"Bio je to ružan start, ali podignuo se i da pokucam u drvo - sve je u redu. Ne možete odigrati 80 utakmica za Hrvatsku ako se ne možete pobrinuti za sebe. Bio je to ružan start, ali idemo dalje."