Red Bull Salzburg slavio uoči dvoboja protiv Dinama

Mihaela Bradovski • subota, 13.08.2016.

Nogometaši Red Bull Salzburga uoči prvog susreta play-offa Lige prvaka u kojem će u Maksimiru igrati protiv Dinama, slavili su u prvenstvu s 2:0 u gostima kod Rieda...

Red Bull Salzburg očekivano je upisao sva tri boda kod Rieda, posljednjeplasirane momčadi austrijskog prvenstva nakon četiri odigrana kola.

Dinamov protivnik u play-offu Lige prvaka svladao je u gostima Ried s 2:0 zahvaljujući golovima u drugom poluvremenu.

Ried je bio u podređenom položaju svih 90 minuta, Salzburg je imao puno više prilika, a otpor domaćina slomio je u 47. minuti kada je Bernardo zabio za vodstvo.

Do kraja susreta gosti su tražili novi pogodak s kojim bi zaključili priču, a on je stigao u 91. minuti kada Valon Berisha postavlja konačnih 2:0.

Red Bull Salzburg igrao je u sastavu: Walke, Lainer, Ćaleta-Car, Hinteregger, Stangl, Samassekou, Bernardo, Lazaro (72. Wanderson), Dabbur (86. Laimer), Berisha, Gulbrandsen.