Branimir Korać • ponedjeljak, 10.10.2016.

U noćas odigran predsezonskom susretu Los Angeles Lakersi svladali su Denver Nuggetse sa 124:115, a devet minuta u pobjedi Lakersa dobio je i Ivica Zubac...

Samo jedna pripremna utakmica bila je noćas na rasporedu i to ona u Ontariju gdje su Lakersi ugostili Nuggetse i svladali ih sa 124:115. Druga je to pobjeda Lakersa u predsezoni dok su Nuggetsi upisali prvi poraz.

Ivica Zubac i dalje se bori za neku značajniju minutažu, a ovaj put dobio je devet minuta za vrijeme kojih je ubacio dva poena (1/2 za dva) uz dvije asistencije i osobne pogreške te skok.

DeAngelo Russell bio je prvo ime susreta, ubacio je 33 poena(13/19), a pomagao mu je Louis Williams s 25 poena (8/15). Kod Nuggetsa Jusuf Nurkić ubacio je 21 poen (6/10) i uhvatio 16 skokova dok je Danilo Gallinari dodao 19 poena (3/5).

Novu priliku za dokazivanjem Zubac će imati za dva dana kada Lakersi dočekuju Portland Trail Blazerse.