CSKA odličnim drugim poluvremenom do desete pobjede u VTB ligi

Petar Jenjić • ponedjeljak, 26.12.2016.

U novom susretu VTB lige moskovski CSKA kod kuće je nadigrao momčad Jeniseja rezultatom 85:63...

Odigran je jedan susret u regionalnoj VTB ligi. CSKA kod kuće nije imao prevelikih problema protiv Jeniseja i novom je pobjedom došao na omjer 10-1.

Gosti su se vrlo dobro držali prvo poluvrijeme, ali je u nastavku veća kvaliteta domaćina došla do izražaja. Nakon što su poluvrijeme zaključili s tri poena prednosti, CSKA je prednost napravio u trećoj četvrtini, koju je dobio 24:11 i do kraja je mirno održavao.

Do pobjede ih je predvodio Nando De Colo s 19 poena (3/6 iz igre, slobodna bacanja 12/12) i šest skokova, dok je Vitali Fridzon dodao 13 koševa (4/8 iz igre, slobodna bacanja 5/5).

Kod gostiju je najbolji bio Vladimir Pičkurov s 12 koševa (3/5 za dva, 2/6 za tricu).